Bakım & Onarım Hizmetleri

Bakım & Onarım Hizmetleri

Asansörlerinizin hem emniyet hem de uzun süre kullanımı açısından periyodik bakım anlaşmasıyla sürekli hizmet veriyoruz.

Asansörler kullanım esnasında çeşitli etkenlere maruz kalmaktadırlar. Kullanım hataları, malzeme aşınması gibi olağan sebeplerden arıza yapabileceği gibi yetersiz bakımdan kaynaklanabilen arızalar nedeniyle de hizmet veremez duruma gelir ve buna bağlı olarak büyük çapta tadilatlar büyük masraflar gerektirebilir.

Mevcut asansör yönetmeliğinde de belirtildiği gibi asansörlerde sürekli periyodik bakım yapılması zorunludur. Bakım hizmetini yüklenen firmanın “TSE hizmet yeterlilik belgesi ve sanayi ticaret bakanlığı satış sonrası hizmet yeterlilik” belgesi alması gerekmektedir. Ümit Lİft Asansör bakım hizmetini, tesisin özelliklerine göre belirlenen periyotlarda uzman kadrosuyla yürütmektedir.

Asansörleriniz kullanım hataları, malzeme aşınması veya yetersiz bakımdan kaynaklanan sebeplerden dolayı arıza yapabilir. Bu gibi istenmeyen durumlarda firmamız periyodik bakım anlaşması olan veya olmayan tüm binalara günün her saati Acil Müdahale hizmeti vermektedir.

Asansörünüzde sık sık arızalar meydana geliyor ve sürekli artan maliyetlerden şikayet ediyorsanız, Ümit Lift Asansöre gelin sürekli bakım anlaşması yapalım bu sorunlardan sizi tamamen kurtaralım.

Asansör bakımı ne yazık ki ülkemizde çok dikkate alınmaması nedeniyle ölümlü yada yaralanmalı çok sık kazalarının yaşanmasına sebep olmaktadır. Ümit Lift Asansör, tespit edilen arızaları hızlı bir şekilde çalışır hale getirmek için güvenilir bir hizmet sunmaktadır.